W ELIMEN przyświeca nam wiele wartości. Projektując nowe pojazdy zawsze upewniamy się, że spełnią minimum 6 podstawowych warunków, z których nigdy nie zrezygnujemy:

ELECTRIC
LIGHT
INTELLIGENT
MOBILE
ECOLOGICAL
NOVEL

MISJA

Widząc jak wiele możemy zrobić dla lepszej przyszłości zarówno nas jak i kolejnych pokoleń, zawsze staramy się myśleć do przodu. Nasze plany obejmują kolejne nowoczesne i jeszcze efektywniejsze wdrożenia, związane nie tylko z produkcją pojazdów ale i elementów towarzyszących. Od tanich, szybkich ładowarek wbudowanych w miejską infrastrukturę aż po optymalizację transportu opartą na Big Data, planujemy w formie przyspieszonej ewolucji zmieniać polską elektromobilność i trwale odcisnąć obecność naszego kraju na arenie światowej.

RALLYCROSS

Rallycross to jedna z najbardziej ekscytujących, a zarazem niezwykle efektowna odmiana motorsportu. Krótkie i emocjonujące wyścigi odbywają się na zamkniętym torze o szutrowo-asfaltowej powierzchni. Zmienne podłoże powoduje, że rywalizacja kierowców jest nieprzewidywalna, a walka na kilometrowym odcinku dostarcza niesamowitych emocji - bardzo często dochodzi do bliskiego kontaktu między samochodami. Rallycross w trzech słowach to szybkość, widowiskowość i niesamowite emocje!

ZESPÓŁ

Jesteśmy zespołem kierowców rajdowych, techników i technologów motoryzacji. Naszą misją jest stworzenie Polski trwale silnej w nowoczesnych sportach motorowych. Jesteśmy w trakcie przygotowań do uruchomienia pierwszej na świecie ligi Rallycrossu elektrycznego – jeszcze przed startem ligi światowej!

PRZEMYSŁAW ROZMYSŁOWICZ

Doświadczony w realizacji projektów wdrożeniowych i badawczo-rozwojowych w zakresie elektrycznej mobilności, odpowiedzialny za nadzór nad spółkami realizującymi projekty systemów magazynowania energii, napędów elektrycznych oraz systemów szybkiego ładowania.

DANIEL ŚLIWKA

Projektant mikroprocesorowych układów elektronicznych. Doświadczenie w zakresie układów sterowania dużymi magazynami energii, napędami elektrycznymi, projektant układów szybkiego ładowania.

Partnerzy