addressdownloademailfacebookinstagramlinkedinnextprevproduct-titletelephonetwitter

Publications about us

Magazyn Motór

Wyczekane korzyści z prądu – polska branża elektromobilna

Elektromobilność to nieustannie sektor rynku automotive, który wpuszczany jest na salony z dozą niepewności, głosami szeptanej dezaprobaty i stanowczego buntu petrolheadów. Grupa Elimen próbuje swych sił zarówno w sektorze życia codziennego, jak i motorsporcie.

Rzecz O

Elektryczne samochody w rallycrossie?- to się dzieje już dziś.

Legendy brytyjskiego motorsportu zachwycają się debiutem rewolucyjnego polskiego samochodu elektrycznego w rallycrossie. Z jednym z konstruktorów pojazdu Przemysławem Rozmysłowiczem rozmawia Joanna Laskowska.

MOTOFAKTOR

Rozmysłowicz: epidemia mocno zmieni branżę moto

Przemysław Rozmysłowicz, Chief Constructor w Elimen Racing, uważa że rynek motoryzacyjny czekają znaczące zmiany po epidemii COVID-19.

WPROST

Elektromobilność nie tylko z Zachodu. Polska spółka ma potencjał na globalną ekspansję

Nie jest tajemnicą, że branża elektromobilności to jedna z najdynamiczniej rozwijających się gałęzi gospodarki ostatniej dekady, a postępujące trendy ekologiczne i idee zrównoważonego rozwoju tylko windują pozycję firm zajmujących się inżynierią niskoemisyjną.

Forbes.pl

Elimen. Inżynierowie z ekonapędem

Elektromobilność stała się modna, a twórcy Elimena mają plan, jak na tej modzie zarobić. Wystawiają swoje auta w wyścigach i budują sieć magazynów energii. To możliwe, bo ekologiczne napędy konstruują od dekady. Gdy zaczynali, uważane były za futurystyczną fanaberię

My Company Polska

Elimen chce pozyskać 8 mln zł w ramach rundy seed. Spółka przeznaczy środki na skalowanie sprzedaży

Elimen chce pozyskać ponad 8 mln złotych na urynkowienie opracowanych napędów elektrycznych i magazynów energii. Celem firmy jest tworzenie nietypowych rozwiązań w bazie R&D oraz dostosowywanie ich do produkcji masowej u zagranicznych partnerów.

Poland Weekly

Elimen to raise millions

A Polish company that creates solutions for electromobility and power electronics is looking to raise over PLN 8 million to fund its development and market expansion.

Contact for press

Robert Moreń
Chief Communications Officer

+48 533 141 412

robert.moren@assay.pl

ul. Cybernetyki 19B,
02-677 Warszawa